BÜTÜN ÇALIŞMALARIMIZ RAHMANİ OLARAK YAPILIR. BİZ BÜYÜ YAPMIYORUZ, ÖZELLİKLE BÜYÜLERLE DÜNYASI KARARTILAN İNSANLARIN KURTULUŞUNA VESİLE OLUYORUZ. TAMAMIYLA KURANI KERİMİN IŞIĞINDA ÇALIŞILARAK SORUNLARINIZDAN KURTULMANIZ İÇİN, SONUNA KADAR GİDİYORUZ. ÖZELLİKLE YAŞADIĞINIZ SIKINTILARINIZA EĞER TIBBİ KURUMLAR TARAFINDAN ÇÖZÜM BULUNAMAMIŞSA, LÜTFEN BİZİ ARAYIN. TELEFONUM KAPALI OLURSA, MESAJ BIRAKIN SİZE MUTLAKA DÖNERİM.

Sevgili ziyaretçi kardeşimiz, sitemize hoş geldiniz. Umarım, derdinizin ve sıkıntınızın çözümüne hitap edecek konuyu sayfamızda bullabilirsiniz. Müslümanların bütün dertlerinin çözümü için sadece yazıp çizip gönderme yoluyla çalışmıyoruz. Sıkıntısı olan kardeşlerimizin her birisini Hazreti Muhammed (sav) in bir evladı olarak görerek ona yaptığımız hizmetten ötürü Hazreti Nebi (sav) in sevgisine ve şefaatine kavuşma özlemi içinde, çalışmalarımızı büyük bir titizlik ve azimle sürdürüyoruz. Her şeyden önce şunu belirtmek isterim ki, sizin sıkıntınız ortadan tamamen kalkana kadar sürekli diyalog içinde en az 10 gün tedaviyi sürdüyorum. Zaten bu yüzden yıllardır web sitem ve buraya yazdığım cep telefonum hiç değişmedi. Sahte medyum ve hocalar gibi 3-4 ayda bir, yeni web sitesi ve cep telefonu değiştirmiyorum.

  Öncelikle şunu beyan etmek isterim ki, bütün çalışmalarımız İslami kurallar çerçevesinde Havas İlmi ışığında yapılmaktadır. İşler sadece yazma ile bitmiyor. Allahu Tealanın bahşettiği riyazat ve halvetler ile elde edilen hüddam alimlerimiz ile çalışıyoruz. İslami kurallar çerçevesinde çalışan ilim sahiplerine zaten Hüddam dediğimiz görünmez alimler, kötü iş yaptırmaz ve onların gerçekleşmesi için hiç bir yardım yapmazlar. Büyü ve müslümanlara zulüm yapanların hepsi Şeytani çalışan ve onun uşağı olmuş sahtekarlardır.
 
   Havas ilminde amaç, bütün müslümanların derdinin çözümü için elde edilen ilim ile şifalara vesile olmaktır. Zaten havas ilmi Kuranı Kerimin özüdür. Bütün ayetlerinin ve harflerinin nuraniyetini hüddamlarımız vesilesiyle ruha iletmektir. Çekilen ıstıraplar ve dertler ancak bu şekilde def edilmektedir.Kardeşlerim şunu bir kere daha teyit etmek isterim ki, Allahu Teala katında caiz olan her konu için çalışmayı benden isteyin. Müslümanların tedavisi, huzuru, mutluluğu, şifasi için her konuyu benden isteyin. Olay sonuçlanana kadar yanınızdayım. Ama kendi menfaati için başkalarına zulüm yapılacak konularda lütfen beni aramayın. Ben bu kadar uzun ve izahlı yazdığım halde, islam kuralları çerçevinde çalıştığımı yazdığım halde, evli bir kadını veya erkeği kendine bağlamamı isteyen kişiler de beni aramaktadır. Çenem kuvvetlidir. söyleyeceklerim karşısında aradığınıza pişman olursunuz. İşin doğrusu da budur zannediyorum. Çünkü bir hadisi şerifte şöyle buyuruluyor" haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır".
 
   Bu site sadece huzur, mutluluk ve şifaya vesile olma sitesidir. Kötüler o kadar çok ki, müsade etsinlerde bir kaç tane de Rahmani çalışan MEDYUM ve HOCALAR yeryüzünde olsun.Kendinizde herhangi bir sıkıntı görüyorsanız, bizi arayın. Allahu Tealanın şifa kaynağı olan KURANI KERİMDEN bir bardakta size sunalım.
 
  Ankarada Hoca,Ankarada Medyum,Çankayada Hoca,Medyum Ankara,İstanbulda Medyum,İstanbulda Hoca,İzmirde Medyum