HAVAS

Rasulüllah (sav) sihir ve büyü yapmayı yedi büyük günah arasında saymıştır. Hatta daha da ileri giderek bu büyük yedi günahı işleyen kişilerin cennet kokusu alamayacaklarını bildirmiştir.
Büyü konusunda Büyük İslam Âlimlerinden İmam Nevevi derki;
Sihir ve büyü yapmak haramdır. Büyü ve sihir yapmanın haramlılığı ve Allaha şirk koştuklarına dair İslam Âlimleri tarafından yüzlerce kitap yazılmıştır.

     Dirlik ve düzen içinde hayatını sürdüren kimselerin hayatına direk müdahale edilerek onun kaderini değiştirmeye çalışmak, Allahın kaderine bir müdahaleden başka bir şey değildir.
Sihrin öğrenilmesi ve öğretilmesi dinimizce haramdır. İçinde küfür ve haram olan kötülüğü diğerlerinden ayırmak için âlimlerimiz bazı konularda yazılar yazmışlardır. Çünkü ortada bir rahatsızlık var ve bu büyüyü ve rahatsızlığı kaldırmak için bir takım işlemler olması gerekmektedir. Çünkü bu işlemlere müdahale edilmediği takdirde sıkıntı büyüyecek, müdahale edilmediği takdirde adeta bir manevi kangren haline gelecektir. İslam Dini Müslümanların tedavi edilmesi konusunda, daima sıcak mesajlar vermiştir. Büyü meydan da iken bu böyle kalsın, kimse buna müdahale etmesin dememiştir. Halk arasında yanlış düşünce hala devam etmektedir. Büyücülerle, bunların şerlerine düşman olan biz havasçılar hep aynı kefeye konuluyoruz. Düşünün bir kere,  eğer gerçek havasçılar yetişmemiş olsalar, büyücülerin ellerinde insanlar perişan olurdu. Nasıl ki yılanın zehirlediği bir insana, yine yılandan alınan zehirle panzehir yapılıyorsa; Havasçılar da, büyücülerin yaptığı şifreleri ve tılsımları kullanarak, en büyük şifa kaynağı olan Kuranı Kerimden alınan ayetlerle beraber yok ederek büyücünün etkisini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu şekilde insanların ruhunu bozmak için yapılan büyülerin ortadan kaldırılması için verilen mücadele de dinimizce yapılması elzem ve gereklidir. Bu yolda İslam Âleminin çok yakından tanıdığı Muhyiddin Bin Arabî ve İmam Gazali hazretleri, bu büyülerin yok edilmesi için bir sürü eserler hazırlamışlardır. Bizler bu büyük âlimlerin mirası olan bu terkiplerle Allahın izniyle Müslümanların şifa bulması için vesile oluyoruz. Tabi ki; bunları yaparken de asıl amaç Allah rızası olmalı. El emeğini istemekte bir araç olmalıdır.

Ortada çok büyük acılar çeken bir müslümanın kurtarılması dururken ve bu insan her istenen meblağı kabul edecek sıkıntıda olduğundan, işi ticarete döken, para hırsından gözü başka hiçbir şey görmeyen “din tacirleri” tarafından adeta kanını emer gibi, fahiş rakamlarla halkın yanında oluyorlar. Çok büyük paralar karşılığı büyülerin çözülmesine bakıyorlar. Bu Müslümanlar vurulan ikinci bir darbedir. İkinci bir darbe vuranlardan değiliz Elhamdülillah.  Gerçek havasçılar, gece sabaha kadar 5-6 saat oya işler gibi göz nuru dökerek adeta bir dantel işler gibi bu büyüleri ortadan kaldırmak için mücadele ederler. Tabi ki bu kardeşlerimizin el emeği verilmeli diye düşünüyoruz. Ama binlerce lira teklif eden MEDYUM ve HOCA müsvettelerine “İNSAF YAHU “ diyoruz.
  Ankarada Hoca,Ankarada Medyum,Çankayada Hoca,Medyum Ankara,İstanbulda Medyum,İstanbulda Hoca,İzmirde Medyum